Bildgalleri
Hitta hit
Områdeskarta
Kontakta oss

Kontakt

Bomstadsvägen 640
653 46 Karlstad

Tel: +46 (0)54-53 50 68
E-post: info@bomstadbaden.se

Swecamp
Bomstadbaden tillhör Swecamp, Sveriges största kedja för camping och utomhusupplevelser.
Vill du veta mer om Swecamp, bli en del av oss eller skapa ett samarbete med oss? Kontakta vår kommunikatör, Emma Hermansson emma@swecamp.se 072-217 04 04

Tillbaka
Swecamp Bomstadbaden

Priser - Stugor

Vår, Höst & Vinter Mellan Sommar Peak
1/1 - 14/2, 17/2 - 18/4, 15/9 - 31/12 18/4 – 29/5, 11/8 - 15/9 29/5 – 20/6, 23/6 - 5/7, 28/7 - 11/8 14 - 17/2* 20 – 23/6* 5 - 28/7
Tallen (4-6 b) Skogsgläntan 2 (4-6 b) 995:– 1195:– 1495:– 1695:–
Villavagn (4 b) 895:– 1095:– 1395:– 1595:–
Skogsgläntan 1 (2-4 b) 795:– 895:– 1095:– 1295:–
Granen (2-4 b) 695:– 795:– 995:– 1095:–
Eken (2 b) 545:– 645:– 745:– 845:–
Aspen (4 b) 545:– 645:– 745:– 845:–
Linden 2&4 (4-6 b) 545:– 645:– 745:– 845:–
Linden 1,3&5 (2-5 b) 495:– 595:– 695:– 745:–
Linden 6-10 (4 b) 395:– 495:– 595:– 645:–
Linden 11 (2 b) 295:– 395:– 495:– 545:–
* - Midsommar min. 2 dygn, Svenska rallyt min. 3

Tillägg

Slutstäd SJH 600:– Hund/Katt 150:–
Slutstäd Övriga 400:– Avbeställningsskydd 250:-/Objekt
Linneset 150:– Dusch i servicehus 0 :-

Priser - Camping

Vår, Höst & Vinter Mellan Sommar Peak
1/1 - 18/4, 15/9 - 31/12 18/4 – 29/5, 11/8 - 15/9 29/5 – 20/6, 23/6 - 5/7, 28/7 - 11/8 20 – 23/6* 5 - 28/7
Campingtomt inkl el 235:– 265:– 355:– 395:–
Campingtomterna 316 - 420 inkl el 255:– 285:– 385:– 425:–
Tält exkl el 175:– 195:– 235:– 295:–
Månadsplats (min 1 mån) 120:-/natt 150:-/natt
* - Midsommar min. 2 dygn

Tillägg

Cykel 100:-/dag Avbetställningsskydd 250:-/Objekt
Grill till platsen 395:– Dusch i servicehus 0:-

Personal

Det är vi som välkomnar dig till Bomstadbaden. Med nöje gör vi allt vi kan för att skapa en så bra och trivsam vistelse för er som möjligt. 

Vill du komma i kontakt med någon av oss kan du skicka ett mail till den angivna mailadressen eller kontakta oss på 054-535068.

David Nordentjell

david@bomstadbaden.se
VD & Delägare

Ulf Nordentjell

ulf@bomstadbaden.se
Projektering & Byggnationsansvarig, Bokföring

Camilla Modin

camilla@bomstadbaden.se
Butiksansvarig

Peter Karlsson

peter@bomstadbaden.se
IT-ansvarig & Vaktmästare

Victoria Hjalmarsson

reception@bomstadbaden.se
Receptionsansvarig

Annika Nielsen

husfru@bomstadbaden.se
Husfru